قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت پلان نگار:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت پلان نگار به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت سایت پلان نگار و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت پلان نگار از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت پلان نگار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت پلان نگار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات سایت پلان نگار استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به سایت پلان نگار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت پلان نگار به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات امکان دارد سایت پلان نگار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

سایت پلان نگار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.سایت پلان نگار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سایت پلان نگار ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت پلان نگار ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت پلان نگار جزئی از اموال سایت پلان نگار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت پلان نگار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت پلان نگار محفوظ می‏‌دارد.

پرداخت سود کاربران:

تمامی نقشه هایی که توسط کاربران در سایت ثبت می شود بعد از تائید مدیریت در سایت قرار خواهد گرفت و 70% از سود حاصل از فروش نقشه های معماری بصورت ماهانه به حساب مهندس طراح واریز خواهد شد.